Naši žáci

Mojí největší radostí je to, co je snad vidět na každém mém videu – když se mi podaří pomoci vůdci najít cestu ke svému pejskovi, a po ní společně kráčet životem s láskou, porozuměním a krásným vztahem. Jsem přešťastný, když je mohu na této cestě doprovázet, učit vůdce radovat se z maličkostí (pes se s tím narodil), a usmát se když se něco nepovede.
Skvělých výsledků dosáhl jen ten, kdo byl ochoten obětovat pro svého pejska opravdu hodně. Vše co dělal, dělal s láskou a jasným cílem – cílem šťastného psa, nikoliv diplomů, pohárů a medajlí. Všechny úspěchy se pak dostavily jakoby mimochodem při té úžasné nekonečné hře s pejskem, milujícím svého vůdce.

Mám tu obrovskou čest pochlubit se tím, že našimi žáky byly nelepší vůdci a čeští šampioni práce, nejlepší pracovní psi a feny roku plemen : Labrador Retriever , Flat Coated Retriever a Golden Retriever.

Velice si vážím toho, že vůdci, kteří se svými psy dosáhly nejvyšších met – Českých šampionů práce, přijedou s dalším štěňátkem znovu na výcvik.

Jsem hrdý na to, že u mne cvičili a cvičí nejúspěšnější vůdci nejlepších pracovních psů ČR : Zdenka Kořenská, Jolana Kolářová, Alena Dragounová, Jan Vrána, Pavel Lusczák, Jana Baslová, Martina Mikšovská, Šárka Písecká, Lucie Kozlová, Kristýna Zichová, Petra Hadačová, Petr Jílek, Václav Veselý a desítky velice úspěšných vůdců, na které nikdy nezapomenu.

Za roky výcviku jsem připravil na zkoušky již mnoho desítek psů. Jen díky tak dobrým výsledkům pořádám nejvíce výcvikových akcí v republice – 2x měsíčně víkenďák a 5 týdeňáků ročně a výcvik přímo na honech – září na kachnách

Výcvik retrívrů

Asi velká škoda, že nestíhám zaznamenávat a zveřejňovat všechny úspěchy mých žáků. To si opravdu může dovolit jen ten, kdo jich má pár a připravuje pár akcí za rok.J raději věnuji své hodiny a dny běhání po loukách, rybnících a lesích se pejsky – kteří jsou můž život. Mě mnohem více těší, když mě někdo písne, zavolá jak je nadšen z pokroků svého štěňátka, co vše už zvládá a dokáže.

Zvládám proto registrovat jen část úspěchů svých žáků, na které jsem pyšný a moc jim alespoň takto děkuji za opravdu krásnou prezentaci lovecké školy Nice Friend.

Úspěchy žáků lovecké školy Nice Friend 2015 

Výsledky ANKA CUP 2014

Výsledky Anca Cup poháru 2013 (vyhodnocení výsledků loveckých zkoušek za celý rok 2013)

I v roce 2013 žáci naší lovecké školy Nice Friend dosáhly nádherných výsledků 🙂 Gratulujeme našim žákům k těmto nádherným umístěním :

Flat Coated Retriever :
1. místo Arwi Valery Bohemia Tilia – vůdce Alena Dragounová
5. místo Flamboyant Starlight Oasis of Peace – vůdce Jan Vrána

Labrador Retriever :
2. místo Exa Lady Alison – vůdce Pavel Lusczák
6. místo Extra Much Love Apollo Thirteen – vůdce Kateřina Pernická

________________________________________________________________________________________
Výsledky Anca Cup poháru 2012 (vyhodnocení výsledků zkoušek za celý rok 2012)

V roce 2012 žáci naší lovecké školy Nice Friend dosáhly nejlepších možných výsledků 🙂 Gratulujeme našim žákům k těmto nádherným umístěním :

Labrador Retriever :
DUAL PURPOSE 2012- Aaron Royal Treasure – vůdce Petra Hadačová
Nejlepší pracovní fena 2012 – Exa Lady Alison – vůdce Pavel Lusczák
Nejlepší pracovní fena 2012 – 2. místo – Alexis Sable Blues „U“ – vůdce Martina Mikšovská

Flat Coated Retriever
Nejlepší pracovní fena 2012 – Arwi Terra Bohemia Tilia – vůdce Ing. Zdeňka Kořenská

Golden Retriever
Nejlepší pracovní pes roku 2012 – Snappy Chlupaté Štěstí – vůdce Ing. Lucie Kozlová
____________________________________________________________________________________