Přihlášky, platba

 

Děkujeme za velký zájem, vypadá to, že i v tomto roce bude na víkenďácích opět plno :-), daří se nám je obsadit s velkým předstihem.

Na každém víkenďáku (či týdeňáku) jsou pejsci rozděleni do skupin dle svého věku, pokročilosti, požadovaného zaměření přípravy na jednotlivé druhy zkoušek a případně i pohlaví (háravé feny cvičí jen s fenami)

Na víkenďáky k nám mohou štěňátka a psi každého věku a pokročilosti výcviku a to i z jiných chovatelských stanic. 

          

Trošičku o výcviku včetně videí a něco málo o našich žácích a odkaz na Penzion U Martina , a Hotel Amerika – Velké Meziříčí (hlaste, že patříte k  panu Luňákovi), kde je třeba si zajistit ubytování, ještě před zasláním závazné přihlášky.

Naše víkenďáky jsou často plně obsazené dlouho dopředu, další zájemci musí dojíždět z náhradního ubytování v Rokytnu, Studnici – které si sami zajišťují.

Neváhejte proto a zajistěte si ubytování včas, ať nemusíte dojíždět právě Vy.

Zájemci ze Slovenska provedou platbu v EURO dle kurzu na účet 2100403738/8330

Přijetí na výcvik potvrdíme obratem na Váš e-mail po přijetí objednávky výcviku a její platby.

Objednávka loveckého výcviku zahrnuje mimo výcviku i pronájem honitby, zvěř k výcviku, náboje a DPH  (jsem plátce DPH). Výcvik je možné domluvit i jednodenní (800 Kč za den), ale většinou je obsazeno pejsky s vícedenním pobytem. Pokud podnikáte, výcvik Vašeho psa není problém si dat do účetnictví – včetně ubytování i dopravy. V takovém případě uveďte fakturační údaje na firmu – Firma, sídlo, IČO, DIČ.

HÁRAVÉ FENY NEJSOU Z VÝCVIKU VYLOUČENY –  „chuťové práce a lovecké disciplíny“ cvičí pouze ve skupině fen, tak aby „nerušily a nemařily“ výkony a pozornost psů při výcviku. Na jiném místě, než psi, nebo až poté co psi docvičí.

Na výcvik poslušnosti jsou naopak zvány jako zpestření výcviku – doposud byla jejich účast majitely psů vždy vítána a kladně hodnocena. ( těžko na cvičišti …)  Téměř na každém týdeňáku i víkenďáku je hárává fena, nebo i více fen. I zpočátku rozpačití majitelé pejsků jsou na konci pobytu překvapeni,  jakých výkonů je přesto jejich pes schopen. 
 

Více informací najdete zde :
VÝCVIK ŠTĚŇÁTEK NA VÍKENĎÁKU
LOVECKÝ VÝCVIK